Jump to content

Servisi za preporuku

• Please log in to reply
328 replies to this topic

Markoni

Markoni

Osnivač kluba

• Administrators
  • 4745 posts
  • Auto:Seat Altea XL 1.9 TDI
Ovde ubacite kontakt servisa kojim ste bili zadovoljni, kao i obrazloženje šta je to zbog čega ćete opet otići tamo...

Shomy

Shomy

Osnivač kluba

• Members
  • PipPipPip
  • 1064 posts
  • Auto:Leon Cupra 1P (Mk2)
Drago mi je da se ova tema otvorila, jer postoji dosta kvalitetnih servisa u Beogradu koji su bolji i jeftiniji od ovalscenih...
Moje licno iskustvo izdvaja servis "Stevanovic" koji se nalazi na Dedinju. Rade kompletnu VW grupaciju. ;)
Moj bivsi (VW Golf) auto sam servisirao tamo, i nastavio sam i sa sadasnjim.
Momci kvalitetno rade, ljubazni su, duhoviti, uvek ce odvojiti vreme da pogledaju u cemu je problem, otklonice ga i jeftiniji su dosta od Porsche-a.  :thumbsup:
Ukoliko se neko odluci da odrzava kola kod njih, nece se pokajati. To mogu da garantujem! :)
Evo kontakt tel:
011/3671-991
011/3067-033
Posted Image

IvanaF1

IvanaF1

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 102 posts
Odlična tema!  :thumbsup:

Pošto sam ja žensko, uzdam se u vas muške, na dobrim preporukama  :laughing:

Cordoba

Cordoba

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • Auto:Seat Cordoba 1.4 16V 86ks
E i ja sam čuo za Stevanovića puno lepih preporuka.

Jel neko bio gore? Cene? Radi li i servis plinskog uređaja (BRC ugrađen u Porsche-u).

Moj kolega gore održava Suberba i prezadovoljan je.

Misha

Misha

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 655 posts
  • Auto:Suzuki SX4 1.6 GS 4WD 2012&Alfa Romeo 147 JTD
Ja odrzavam u ASTI Novi Sad Djordja Zlicica 32 tel.021/480-2336,444-052,tu sam i kupio Cordobu. Momci na prijemu i u samom servisu su odlicni,poslovni max,obuceni u inostranstvu i ono sto me je iznenadilo pri predaji auta na servis,dobijaju se dva vaucera za taxi(koji oni pozivaju) u iznosu od 300 din. :unworthy: Cene servisa,s obzirom da je ovlasceni su odlicne.  :respect:
Life is like a box of chocolates,you don't know one you're gonna get.

dejanilicbg

dejanilicbg

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 237 posts
  • Auto:SEAT LEON 2.0 TDI CHIP 185 KS
koji je bolji servis stevanović ili ac jakovljević oba rade vw grupaciju?

Markoni

Markoni

Osnivač kluba

• Administrators
  • 4745 posts
  • Auto:Seat Altea XL 1.9 TDI
Pa o Jakovljevicu bi mogao cvrletdi malo vise da nam kaze s' obzirom da je on tamo odrzavao auto cini mi se...
A kod Stevanovica samo treba napomenuti da ne steze srafove kao sivonja jer Deki nije mogao da ih odvrne ni sa teleskopskim kljucem... Cak ga je i iskrivio... Sreca pa ga nije zadesilo na putu... :rolleyes:

Od tih servisa van ovlascenih treba pomenuti i Vanju, servis Zagorac, u Visnjickoj ulici... Decko je radio u Porsche-u jedno vreme... Ja sam kod njega radio servis kad sam kupio Leon-a... Za pregled vozila + zamenu svih filtera + namestanje retrovizora je uzeo 3.000 din... Kod njega je guzva i mora da se zakaze servis po nekoliko dana unapred... Kad budem nasao telefon ostavicu ga...

Nemy

Nemy

Member

• Members
  • PipPip
  • 22 posts
  • Auto:Ibiza 1.4 Sport line
Svaka preporuka za servis "Stevanovic"! Veoma ljubazno osoblje, krajnje profesionalni! Poredjenja radi, za 18000 sam uradio zamenu paknova i

kochionih cilindara, prednji levi stabilizator, bobinu, 4 svecjice i ruke naravno. U Porsche-u samo za paknove trazhe 14000. Toliko. :-)

Vecj sam ih preporuchio kod par prijatelja.

sotir

sotir

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
Sve najbolje o servisu "Stevanovic". Brza i kvalitetna dijagnostika, ljubazno osoblje, cene su ok. Meni je skoro zamenio lezaj snopa menjaca i bas sam zadovoljan. U dva servisa su mi preporucivali da kupim nov ili polovan menjac, a covek mi popravio isti i dao garanciju dve godine na rad i delove.

krivatcha

krivatcha

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • Auto:Seat Ibiza 2006 1.4MPI
Cao svima,
Od nedavno sam postao vlasnik Seat Ibize 1.4, 85ks, 2006. god. Doslo vreme da se radi redovan mali servis, pa me interesuje servisi za preporuku u Novom Sadu. Cuo sam da se na forumu spominje autoservis Banovic u Futogu(neovlascen) i Asta u Novim Sadu(ovlascen), za sada mi je Banovic opcija pa me interesuje kakva su vasa iskustva i da li imate jos neki servis za preporuku?
Pozdrav i hvala unapred.

bki

bki

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 887 posts
  • Auto:Seat Ibiza 1.4 sport
Ja sam zakazao mali servis u Stevanovic-u za utorak ujutro!
Da vidimo kako ce da prodje, pa javljam utiske u utorak!
No money - no signature!

Ljuba

Ljuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1503 posts
  • Auto:IBIZA TDI Sport
Obavezno da nam javis sta stavljaju od filtera, ulja,...... i naravno koliko love :question:

Shomy

Shomy

Osnivač kluba

• Members
  • PipPipPip
  • 1064 posts
Odmah cu ti ja reci sta stavljaju od filtera i ulja, imas originalne filtere ili Knecht-ove filtere, a od ulja ti je Castol ili mozes da vidis da doneses svoje ulje. :;):
Posted Image

bki

bki

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 887 posts
A cena bi trebalo da je oko 100eur.
Cini mi se da mi je tako receno kada sam zvao telefonom, ali preciziracu sve u utroak.
Nije nam razgovor bio neki pricljiv i informativan, vise je bio na brzinu :)

Nadam se da je uzivo druga prica!
No money - no signature!

Shomy

Shomy

Osnivač kluba

• Members
  • PipPipPip
  • 1064 posts
U poslu su do guse, zato je bilo na brzinu.  :;):
Ali veruj mi, uzivo je druga prica, skroz ok momci i sto je najvaznije, odlicno rade! :clap:
Posted Image

bki

bki

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 887 posts
Bio, svaka pohvala za servis Stevanovic...

Sve ordadjeno vrhunski. Jeste da je trajao servis oko 3.5h, ali sta da se radi.
Pregledali komplet auto, zamenili u detalje sve, cak do pozicije u faru!
Cena je takva kakva je, ruke su 3500din, ali o tome cu u onoj drugoj temi.

Covek mi posavetovao, nakon pregleda, da ne radim dzabe veliki na 150k, jer mogu kaze da vozikam jos 20-ak hiljada km, posto je sve u solidnom stanju!

Vise nego korektni!
No money - no signature!

Spacemaster

Spacemaster

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 49 posts
Moze neka preporuka za servis na relaciji Novi Beograd, recimo Tošin bunar?
Meni je bitno da za svaki deo i svaku stavku imam račun, jer sve račune čuvam kad prodajem auto.
Malo je onih koji razumeju ono što je razumljivo, a opet nerazumljivo razumnim ljudima!
WWW.AUTOREPUBLIKA.RS

dejanilicbg

dejanilicbg

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 237 posts
  • Auto:SEAT LEON 2.0 TDI CHIP 185 KS
Spacemaster imaš AC Jakovljević servis blizu Tošinog, broj tel 011/3017-567. Ja tamo servisiram moj auto i ok su momci i sa cenom i znanjem!

Spacemaster

Spacemaster

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 49 posts
Hvala videću da im ostavim auto sutra ako nisu u guzvi sa terminima.

Edited by Spacemaster, 29 January 2012 - 17:58.

Malo je onih koji razumeju ono što je razumljivo, a opet nerazumljivo razumnim ljudima!
WWW.AUTOREPUBLIKA.RS

bmilan80

bmilan80

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
Eh ljudi, ponadah se da necu ovakav zahtev nikad imati ali to ti je zivot.

Jutros sam imao solidan sudar sa mojim Leonom, steta poprilicna. U onom soku malo sto sam mogao da vidim prednji kraj solidno unisten, tockovi se nakrivili, hauba zinula...itd...    Ja imao malu rasekotinu pa me hitna odmah odvezla na usivanje,tako da nisam dobro ni pogledao stetu, a iskreno nije mi se ni gledala,  u medjuvremenu auto mi odvezen, kazu da je u Agostina Neta na Novom Beogradu.

E sad, ovo mi je prvo ovakvo iskustvo pa sam totalno neupucen. Sta dalje, kako, gde...? Kontam da ima posla i za limara i mehanicara. Da li neko radi ovakve slucajeve ili moram od majstora do majstora posebno.

Svaka pomoc i bilo kakav savet dobro dosli.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users