Jump to content

Servisi za preporuku

• Please log in to reply
328 replies to this topic

yeronimo80

yeronimo80

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 48 posts
  • Auto:Seat Toledo 1.8i
ovo sto vi placate ovde... da je tako ja auto ne bih ni imao  :question:
mene recimo filteri i ulje kostaju oko 2500-3000 dinara , i kod majstora kod koga odvezem da mi se to zameni to me kosta ni 500 dinara,tj lik za to uzima 300-500 dinara,smatram da su to sa servisima omaske(bar kod automobila kojima je istekla garancija),svako u kraju ima majstora koji ce to za skoro dzabaka da uradi,samo treba potraziti i trud ce vam se isplatiti,vidim za zamenu servisi za ruke uzimaju 3000+   dinara,majstor iz kraja bi za te pare zamenio rame, lamelu,nastimovao kocnice ..........

Markoni

Markoni

Osnivač kluba

• Administrators
  • 4745 posts
  • Auto:Seat Altea XL 1.9 TDI
Ne mozes porediti cene delova za starije i novije modele, kao i cene u ozbiljnim servisima i komsije Mice u garazi... :;): Sve ima svoje, skuplji auto u vecini slucajeva zahteva i skuplje odrzavanje...

yeronimo80

yeronimo80

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 48 posts
  • Auto:Seat Toledo 1.8i
ok , slazem se ,ali pumpa za vodu i za deset godina mladji auto od mog kosta isto kolika je i cena vodene pumpe i za moj auto,a sad ako neko sumnja u strucnost komsiskih majstora  :rolleyes:  uvek moze da otera auto u servis....to stoji

mada je po meni prava čar da sam čaprkam po kolima, da imam kanal u dvoristu kod komsije bi isao samo po neki savet,evo ti recimo jedan primer...ventilator za grejanje mi se uzasno cuo,i kod kog da sam otiso svi su bili u fazonu "jao" gde da nadje sventilator za taj model pa ovo pa ono,prosto sam se u..ao da cu ostati bez grejanja...medjutim stignem kuci ,skinem sam ventilatori ,pregledam sve i ukapiram da samo treba da se podmaze,to i uradim,naspricam ga uljem i evo ga radi ko turbina  :biggrin:  soryy malo sam otisao od teme

Chevu1990

Chevu1990

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 102 posts
  • Auto:Seat Ibiza 2001 1.9 TDI(110ks)
Danas idem u Lav auto u Zarkovu, dijagnostika 1180din. Javljam kako je i sta bilo, ako budem zadovoljan stavljam br i info.(editovacu post)

Chevu1990

Chevu1990

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 102 posts
  • Auto:Seat Ibiza 2001 1.9 TDI(110ks)
Ispalo dobro dijagnostika nije pokazala nista, ali je promenjen termostat, sve ukupno  2000din, s tim da sam ja kupio termostat, nisam uzimao od njih to je dodatnih 400din = 2400. Jako ljubazni, ukoliko covek ne zeli da gleda kako mu se popravlja auto ima odvojen deo gde posluze pice, na racun kuce naravno. http://www.lavauto.rs/ svi detalji mogu tu da se nadju.

Edited by Markoni, 02 March 2012 - 16:35.
Obrisan nepotreban citat... Procitati uputstvo za odgovor na temu...

manojlo

manojlo

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 85 posts
  • Auto:Leon FR
Auto servis Bane, Savinska ulica, na Karaburmi, iznad Partizanskog puta! Verujte mi covek je doktor za VW grupaciju, i nije skup!! Za svaku preporuku!

joemrda

joemrda

SEAT Klub član

• Moderators
  • 3132 posts
  • Auto:SEAT IBIZA 6K2
u zemun polju ima odlican auto elektricar, drasko, ne znam tacno kako se zove radnja.. radi vw grupu. dosta su povoljni sa cijenama, a rade kvalitetno.. dijagnostiku, bez ikakvog rada, ne naplacuju. ja sam imao dobra iskustva sa njima.

Edited by joemrda, 01 April 2012 - 19:13.

Ljuba

Ljuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1503 posts
  • Auto:IBIZA TDI Sport
Drasko Zemun polje 011/3756-418 :yes

sasa73

sasa73

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 111 posts
  • Auto:2002. seat cordoba
Drasko je vrh za VW, vec par godina idem kod njega, radi elektriku mehaniku ne radi.

joemrda

joemrda

SEAT Klub član

• Moderators
  • 3132 posts

View PostLjuba, on 02 April 2012 - 07:26, said:

Drasko Zemun polje 011/3756-418 :yes
hvala na upotpunjavanju  :thumbsup:

joemrda

joemrda

SEAT Klub član

• Moderators
  • 3132 posts

View Postbmilan80, on 07 February 2012 - 23:14, said:

Eh ljudi, ponadah se da necu ovakav zahtev nikad imati ali to ti je zivot.

Jutros sam imao solidan sudar sa mojim Leonom, steta poprilicna. U onom soku malo sto sam mogao da vidim prednji kraj solidno unisten, tockovi se nakrivili, hauba zinula...itd...    Ja imao malu rasekotinu pa me hitna odmah odvezla na usivanje,tako da nisam dobro ni pogledao stetu, a iskreno nije mi se ni gledala,  u medjuvremenu auto mi odvezen, kazu da je u Agostina Neta na Novom Beogradu.

E sad, ovo mi je prvo ovakvo iskustvo pa sam totalno neupucen. Sta dalje, kako, gde...? Kontam da ima posla i za limara i mehanicara. Da li neko radi ovakve slucajeve ili moram od majstora do majstora posebno.

Svaka pomoc i bilo kakav savet dobro dosli.
sta je bilo sa limarijom, jesi li sredio?

Pedja76

Pedja76

Member

• Members
  • PipPip
  • 18 posts
  • Auto:Seat Cordoba 1.4 mpi 16V
Dok mi je auto bilo u garantnom roku, servisirao sam u Asta ovlascenom servisu u Novom Sadu, zadovoljan ali klasicno "sisanje". Nakon toga sam odradio dva servisa kod majstora Lacike u Temerinu (djecko radio kod ovlascenog VW servisera Canjija u Temerinu dugo godina)...PREZADOVOLJAN...usluga na nivou, profesionalan , jednom rjecju, zna svoj posao. Inace, za servis ...ulje+ svi filteri,inspekcija vozila, komp.provjera... mi je naplatio 800din. a to isto sam placao u Asti cca 4000din...samo ruke !!!
Majstor Lacika mob.tel.063/779-68-71

buzald

buzald

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 176 posts
  • Auto:Seat Cordoba Vario 1.4
:thumbsup:

Edited by buzald, 26 April 2012 - 19:27.

DejanB

DejanB

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Auto:Seat Ibiza 1.4
Danas sam bio u servisu Stevanović na Dedinju. Skroz su profesionalni i veoma su ljubazni, servis za svaku preporuku. Našao sam pravo mesto za održavanje moje Ibize:)

palacinka

palacinka

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 107 posts
Neki ok servis u Nisu, Leskovcu??? hvala i pozzz

Markoni

Markoni

Osnivač kluba

• Administrators
  • 4745 posts
'Ajmo juzna pruga dajte coveku neku preporuku...  :coffee:
Mozes da probas Bros Auto u Nisu, neko ih je pomenuo cini mi se i rekao da su cene korektne.

stmarko

stmarko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • Auto:Seat Ibiza 1.4 16V 2009
Pozdrav svima,

Imam Seat Ibizu 2009. god. 1.4 benzin, prvi mali servis sam radio u Porshe Ada, jer je auto u garanciji, i kostao je, tada, nesto manje od 200 evra. Medjutim, istekla je garancija i ne pada mi na pamet da bacam tolike pare na bezobrazluk "ovlascenih", mada znam da u ovlasceni servis treba imati najvise poverenja, medjutim kod nas to nista ne znaci... I sam radim u jednoj "ovlascenoj" i General Distributer firmi pa znam kako to sve ide...

Da predjem na stvar...!
Zanima me da li je neko imao iskustva sa Lav Servis u Zarkovu, na uglu Jablanicke i Ibarke, posto cesto prolazim tuda i vidjam dosta automobila raznih marki i modela...
Koliko su pouzdani i korektni?

U blizini kuce su mi a nisu bas mali servis, pa mi to uliva neko poverenja... :)
Ako neko ima neke reci hvale ili kritike, neka slobodno ostavi komentar...!

Pozdrav!!!
Zivi bili!

Markoni

Markoni

Osnivač kluba

• Administrators
  • 4745 posts
Raspitaj se jos jednom u ovlascenom koliko kosta servis, jer koliko mi se cini nize su im cene nego ranije...

dmakso

dmakso

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 206 posts
  • Auto:Seat Altea 2.0 TDI
Za Lav auto imam samo reci hvale. Sve krupnije stvari sam menjao kod njih. Usluga je na zavidnom nivou, jedino sto mora da se prvo pozove servis i zakaze zbog guzve. Cene delova tesko da mogu da se nadju povoljnije u Beogradu. Uvek ponude vise opcija (proizvodjac i cena) pa biras sam. Majstori su strucni i korektni. Mozes i da stojis pored njih dok rade i posmatras ili da odes i popijes kafu u sklopu servisa dok oni rade na autu. Konstantno se rezvijaju i sire. Ja idem opet u subotu kod njih. Ovaj put menjam desni lezaj zadnjeg tocka. U januaru menjao levi. Delovi i rad izasli oko 6000.
Posebno mi se svidelo sto na  kraju dobijes detaljan racun gde su odvojeni delovi i rad po stavkama i cenama, tako da nema lazi i prevare. Cene su tacno odredjene cenovnikom i ne odredjuju se odokativnom metodom.

Ljuba

Ljuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1503 posts
  • Auto:IBIZA TDI Sport
Za svaku preporuku

http://www.autoservi...nama/index.html

Mare javi im se ili vec kako ti kazes, oce ljudi da budu partneri kluba :thumbsup:

Edited by Ljuba, 17 November 2012 - 17:20.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users