Jump to content

Servisi za preporuku

• Please log in to reply
328 replies to this topic

nono

nono

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 372 posts
  • Auto:Seat Toledo 1.9TDI

View PostLjuba, on 17 November 2012 - 17:19, said:

Za svaku preporuku

http://www.autoservi...nama/index.html

Mare javi im se ili vec kako ti kazes, oce ljudi da budu partneri kluba :thumbsup:
Ja sam veliki  i mali servis sa ciscenjem anlasera i zamenom antifriza odradio kod njih i rekao bih povoljno....

Shiki

Shiki

ex. Vale

• Members
  • PipPipPip
  • 525 posts
  • Auto:Golf MkIV GTI mit 19" B-)
Kako niko ne spomenu Mocu kao preporuku? :ph34r:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Deutscha

Deutscha

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
Dragi prijatelji, uvadio sam veliki servis o kome sam se raspitivao pre mesec, dva, ali nikako ne stizem da vam saopstim utiske. Ubise me praznici! :) Elem, servis me je iskostao par hiljada vise nego sto je nono rekao, jer se radi o 2.0TDI motoru. Sveukupno je iskostao oko 44000din (zamenio sam jos nesto, pa se ne secam tacne cifre). Ono sto bih ipak istakao jeste profesionalnost i odnos ljudi u servisu koji je i nono preporucio, Auto Cedo. Vrlo odgovorni, tacni i ne rade nista na svoju ruku, sto je retkost za majstore u ovoj zemlji. Takodje, ugradjuju delove koji idu u prvu ugradnju i daju garanciju od 2 godine. Po cistoj logici, onda im se ne isplati da rade lose i ugradjuju turske ili kineske delove. Za sada - prezadovoljan! Za svaku preporuku!

Ljuba

Ljuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1503 posts
  • Auto:IBIZA TDI Sport
E ovo volim kada cujem za servi Cedo jer sam i ja tu kumovao a o tome ce ti najbolje reci Mare :smile: :;): :clap:

Nikola011

Nikola011

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 4407 posts
  • Auto:Toledo 2.0 TDI
Društvo, imam pitanje. Bio sam u servisu Čedo i čovek mi prikači kola na dijagnostiku da vidi u kakvom je stanju motor. Požalio sam mu se da mi auto ponekada štucne ili izgubi takt u leru. Zaboravih ime električara, zakači se i kaže sledeće, crkao jedan grejač, OK zamenićemo; čitao je i rad dizni, tri rade u "-"minusu što je OK, a jedna u "+"plusu što, kako on kaže, ne valja. Čovek mi predloži da prvo uradi sinhronizaciju ja mislim ventila ili nečeg sličnog što može da pravi sličan problem a poremeti se tokom velikog servisa. Ako to neda rezultata, onda dizna. Lepo smo se ispričali i bio je veoma ljubazan, čak nije hteo ni da mi naplati :thumbsup: . Nisam navikao na ljubaznost pa sam malo u čudu :lol: . Nadam se da ću i nakon servisa biti zadovoljan sa Čedom

Da li je neko imao sličan problem ili zna nešto o ovome? Šta znače ti "-" i "+" prilikom očitavanja rada dizni? Dizna može da crkne mehanički (mora da se menja) i elektronski (može da se popravi)?
Bolje stici 10 minuta kasnije, nego otici godinama ranije!!!

Nikola011

Nikola011

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 4407 posts
I jos nesto, da li je neko radio neku ozbiljniju operaciju (a da nije mali i veliki servis) u Servisu Cedo i da je zadovoljan. Koliko sam ja video, ovde su svi sa njima prezadovoljni.

nono

nono

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 372 posts
Pretpostavljam da ti je Olja kacio dijagnostiku,inace gazdin sin.Moj brat vozi g-3 vec duze vreme kod njih,nikada nije bilo problema.Meni je kacio zimus kad sam uzeo auto,isto jedan grejac slusuje....Sad,ne znam na sta mislis pod ozbiljnom operacijom....odrzavaju mnogo firmi vozni park,ja znam Olju i od pre,malo krupniji lik ,oko 35god.
sa bosanskim naglaskom.Skroz su korektni,pomeni mu i sivog toleda 1.9tdi - Novica,setice se mene,ja sam inace tu u komsiluku na 300m od servisa.

Ljuba

Ljuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1503 posts
@Nikola011:

Olja je radio dijagnozu 100% nema ko drugi. Retko da nadjes tako dobar servis gde gazda stoji iza svog imena, posla i firme koja ima dugogodisnju tradiciju :respect: . Prvo i osnovno posteni su do kraja i nece ti pricati lovacke price, kod njih nije sve u parama vec OBRAZ coveka :clap: .
Eto, bio si prvi put i video si odnos musterija-majstor i sta si zakljucio?  :unworthy: :;):

Verujem da i Nono misli isto :smile:

Nikola011

Nikola011

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 4407 posts
Hvala nono, jeste Olja :thumbsup: opisao si ga skroz :smile: . Stvarno deluje skroz ok ali ne volim da dajem nekom novom kola bez imalo poverenja. Moj majstor je dobar samo za menjanje ulja i popravki koje mu ja kazem da uradi. Kacio mi je kola sto puta na dijagnostiku ali mi ni jednom nije rekao da mu nesto fali. Kada malo razmislim, mozda mu ni ne fali, ne znam sta da mislim i kome da verujem. :cry: :unsure:

nono bio bi red da nam se jednom priduzis na okupljanju :cheers:

Ljubo, hvala na komentaru, malo mi vi ulivate poverenje, nadam se da ce biti sve ok i da ce postati stalan. :thumbsup:

Edited by Nikola011, 06 March 2013 - 21:10.

chuka111

chuka111

Member

• Members
  • PipPip
  • 27 posts
  • Auto:cordoba 6L 1.4 b 85KS 2008
imate li neko misljenje o servisu "ninic" u mirjevu kod pumpe? ja sam za sad prezadovoljan, ljubaznoscu, znanjem, rzumevanjem, jos da vidim cenu pa se javlja... stvarno ljudi ostavljaju utisak da znaju sta rade... sve vrste dijagnostike, naravno, dosta mehanicara... sve u zakazano vreme i po dogovoru...

Ljuba

Ljuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1503 posts
:hrhr: , pa cekaj sada ti sam sebe demantujes, mislim nije problem nikakav al` kakav je to majstor ako mu ti kazes sta treba da radi i to je to, mislim bez uvrede al` meni to deluje malo bljak :question: :whistle:. A sto se tice dijagnoze mozda "tvoj majstor" ne zna da prevede tu gresku koju mu VCDS izbaci, a sto ti sam ne vidis koja je greska kada cita greske, iz ovog ugla je malo tesko donositi neke presude rekla-kazala :rolleyes: :question:

Nikola011

Nikola011

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 4407 posts
Ljubo, hvala bogu samo sam menjao ulje i filtere, a kada lupa nesto to je obicno nesto lagano. Gubio mi je takt vec duze vreme, a nije znao da mi kaze. Kaze vozi nije nista strasno. Ne mogu da gresim dusu, posten je mogu kola da mu ostavim bez problema ali kao da ga mrzi da istrazuje problematiku.

nono

nono

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 372 posts
``CEDO`` je skroz korektan servis,nemoj Nidzo da se brines,mislim da je bolje ustaliti se u jednom servisu specijalizovanom za ove nase skalamerije.
Kapiram da ti nije mnogo ni daleko,cene su ok,delovi takodje sa garancijom 2god,uvek imaju najnoviju dijagnostiku.
Za druzenje sam vec par puta hteo doci,ali posto mi je nedelja jedini slobodan dan u sedmici,u kojem ja imam stosta da zavrsim sto ne mogu drugim danima.
Potrudicu se jednom doci za pocetak.

zlaja011

zlaja011

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2846 posts
  • Auto:Audi A4 Avant 2.5 TDI V6
Kod Ninica sam jednom vozio Punta, deluje dobar servis ali msm da je cena prejaka malo! Ja sam imao problem sa autom oni su mi izmenili 10 stvari na autu koke su vec bile menjane i rekli sve je sad sredjeno samo jos da zamenis benz pumpu! (Sto je u stvari i bio uzrok kvara) !

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2
Audi se vozi, SEAT se voli !!

Nikola011

Nikola011

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 4407 posts
ko je NINIC? Meni ovo zvuci kao preporuka da se servis obidje u sirokom luku! :;):

Markoni

Markoni

Osnivač kluba

• Administrators
  • 4745 posts
  • Auto:Seat Altea XL 1.9 TDI
Ninic je Bosch servis u Mirijevu... Servisiraju uglavnom italijanska kola. Neki ih hvale, mnogi ih kude i tako...

bki

bki

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 887 posts
  • Auto:Seat Ibiza 1.4 sport
Ja ne napisah, bio sam kod Mome za bobinu, zadovoljan sam skroz, tako da bih preporucio svakako.
Pristojna cena, dali mi i popust od 10% posto utorkom i petkom valjda imaju taj dodatni popust, a bio bas utorak. Da mi nisu rekli, ne bih ni znao :)
Moma se razume dosta, sto se vidi, i hoce da objasni sve sto nije jasno.
No money - no signature!

Ljuba

Ljuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1503 posts
Brka je opasan majstor :thumbup:

koskeneger

koskeneger

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 199 posts
  • Auto:Leon Cupra 1M
Ja odrzavam auto vec godinama u Wagen autu u Carlija Caplina kod hale Pionir. Prosle nedelje sam radio veliki i mali servis( filter ulja,goriva,klime,kabine i vazdusni,ulje Castrol Edge,pk kais,zupcasti kais,spaneri,roleri,semerinzi,vodena pumpa,dopuna freona i dezinfekcija klime. Delove sam kupio u Popaju(Wagen radnja) u NS-u jer su celih 10.000 din jeftiniji nego ovde u gradu. Poslali mi brzom postom-postarina 550 din. Za ruke su mi uzeli 11.500 din. Auto odvezao ujutro,lad sam dosao sa posla pokupio sam ga,a dobio sam i gratis pranje kola.  Evo sada u utorak radim silen blokove,kraj spone i desni kraj letve volana(ruke su za to 4500 din).  Pdrzavao sam i Golfa i Toleda kod njih,a evo sada i Leona. Sve reci hvale,posebno za Rasu i Nemanju.

Jelena

Jelena

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
Zivim na Novom Beogradu i izabrala bih neki servis za Alteu u blizini. Videla sam da se pominju servisi Jakovljević i Čedo, mada mi se čini da više hvalite servis Čedo.
S obzirom da sam žensko (pa još i plavuša), koji mi servis savetujete da izaberem?
Šalu na stranu, ne bih da me niko pravi ovcom u servisu.
Hvala vam momci i pozdrav,
J.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users