Jump to content

Skakavac ključ za Seata Ibizu 6l

• Please log in to reply
31 replies to this topic

Ljuba

Ljuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1503 posts
  • Auto:IBIZA TDI Sport
Ninoslave, sve moze da se uradi pa cak i da izbrisemo iz memorije vozila taj kljuc koji nisi dobio. Zlaja se malo sali za magove, politika servisa gde radim je da se profesionalno pristupi poslu i naravno da musterije budu zadovoljne obavljenim poslom :biggrin:
Sve sto radimo su fabricke procedure, nema nikakve fuseracije i stojimo iza svog obavljenog posla.
Saljem ti link na PP gde da dodjes da te posavetujemo o tvom problemu, savet je besplatan :;):

Ninoslav

Ninoslav

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 posts
  • Auto:Leon
Cekacu Ljubu pa cu videti sta da radim :smile: Nasao sam vezu preko rodjaka u Porsheu,njegovi su kupili tamo mislim 3 ili 4 nova auta u poslednjih par godina pa ce ih on pritisnuti da potraze taj kljuc,mozda se bude i isplatilo kao sto rece Markoni.Preko njega mogu da imam neki popust na delove i sl.videcu taman koliko mi se isplati da uzmem od njih patosnice,a brisaci mi odgovaraju sa Tiguana,tj metlice naravno.Cetiri komada nesto oko 1500 dinara :biggrin:

View PostLjuba, on 25 January 2014 - 11:20, said:

Ninoslave, sve moze da se uradi pa cak i da izbrisemo iz memorije vozila taj kljuc koji nisi dobio. Zlaja se malo sali za magove, politika servisa gde radim je da se profesionalno pristupi poslu i naravno da musterije budu zadovoljne obavljenim poslom :biggrin:
Sve sto radimo su fabricke procedure, nema nikakve fuseracije i stojimo iza svog obavljenog posla.
Saljem ti link na PP gde da dodjes da te posavetujemo o tvom problemu, savet je besplatan :;):
Hvala puno :biggrin:

zlaja011

zlaja011

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2846 posts
  • Auto:Audi A4 Avant 2.5 TDI V6
Ne salim se ni malo zaista je tako dolazio sam ja i ranije kod vas u servis sve reseno uvek i najprofesionalnije i najpovoljnije! :respect:

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Audi se vozi, SEAT se voli !!

Ljuba

Ljuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1503 posts
Zlajo, hvala na izboru i kada jednom dodjes kod nas uvek si kod nas :;): .....mislim "najpovoljnije" to je diskutabilno i sve zavisi od vrste vozila i koji je problem u pitanju :smile: . Zato i postojimo da pomognemo ljudima u nevolji al` ima i onih koji nisu zadovoljni a i to je ok :thumbup:

Hvala jos jednom na lepim recima, kada neko nekog preporuci a iskreno da ti kazem ne treba nam nikakva reklama jer koliko godina postojimo to je dovoljno i sve govori o nama  i gazdi koji drzi tu firmu :thumbup: :cheers:

Edited by Ljuba, 25 January 2014 - 22:24.

nono

nono

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 372 posts
  • Auto:Seat Toledo 1.9TDI
Popravljen daljinac od toleda...........naravno kod Ljube.....
brzo,efikasno i jeftino................
Ljubo,svaka cast.

Ninoslav

Ninoslav

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 posts
  • Auto:Leon
Sa malim zakasnjenjem javljam da sam sredio problem sa kljucem kod Ljube :smile: .Prepakovan stari kljuc,narezan rezervni i obrisan stari iz sistema. :smile: Hvala jos jednom.

Nikola011

Nikola011

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 4407 posts
  • Auto:Toledo 2.0 TDI
Ljubo doktore :thumbsup:
Bolje stici 10 minuta kasnije, nego otici godinama ranije!!!

woolf

woolf

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 79 posts
  • Auto:Seat Ibiza 6L, 1.4 TDI
Da ne otvaram novu temu :)

Sledeca situacija:
Imam skakavac sa daljinskim na sebi, s tim da je to sa skode kljuc koji je u mom autu kodiran tako da radi samo daljinski.
Za startovanje motora i ostalih brava koristim drugi kljuc koji je seatov.
Interesuje me da li zamenom maca na skakavcu resavam sebi muke oko kljuca?
Hocu da imam jedan rezervni, a da skakavac i daljinski koristim regularno.

Nikola011

Nikola011

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 4407 posts
  • Auto:Toledo 2.0 TDI
Ja mislim da ne resavas samo zamenom maca, mislim da mora i jo nesto. Najbolje Ljubi da se obratis preko pp ili da skoknes do njega u bravarsku radionicu Ristic u Zemunu. Dobices pravi odgovor od njega... :;):
Bolje stici 10 minuta kasnije, nego otici godinama ranije!!!

woolf

woolf

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 79 posts
  • Auto:Seat Ibiza 6L, 1.4 TDI
Hvala Dzoni :)

Milan1980

Milan1980

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 110 posts
  • Auto:Seat Cordoba 1.4 '09 / Fiat Punto 1.3mjet
Odradio i ja skakavac kljuc, jedino sto je za Cordobu, a ne Ibizu kako nosi naslov teme :)Dobio 2 kljuca, jedan sa komandama i drugi obican. Najvise odradjeno da bi i na drugom kljucu imao komande za centralnu bravu, inace mi vise odgovara "obican" kljuc koji na sebi ima komande (skakavac je i tezi i veci)Razmisljao se da li da porucujem sa ebay i slicnih sajtova komplet kuciste sa elektronikom (oko 15$), ali ipak uzeo polovan kljuc i elektroniku prebacio u novo kuciste naruceno sa ebay (isto me izaslo, ali je original :biggrin:  ). I kod mene je oznaka 1J0 959 753 AG, 434 MHZ , a zamenski koji se prodaju sa elektronikom nosi oznaku 1J0 959 753 CT, 434 MHZ. pa mozda nekom zatreba. Narezao mac kod lokalnog kljucara, prebacio ampulicu iz starog u novo kuciste i ostalo da se samo ukodira tj da osposobim ove komande :smile:  Ima dosta tutorijala na youtube oko kodiranja, uradio po istim i za sada sve radi kako treba. Na prvoj slici je origigi kljuc iz koga je izvadjena ampulica, novo zamensko kuciste i donor kljuc iz koga je izvadjena elektronika (mislim da je od golfa IV).Posted Image Posted Image Posted Image

Edited by Milan1980, 19 March 2017 - 15:39.

Ljuba

Ljuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1503 posts
Obe kataloske oznake su originalne, AG stara a CT nova.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users