Jump to content

Ogrebotine - kako resiti?

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Avaxx

Avaxx

Member

• Members
  • PipPip
  • 17 posts
  • Auto:Seat Ibiza 1.4 16v
Imam opet jedno pitanje za vas :O (nije mi nesto narocito savrsena Ibiza,ima par problema)
Kome da se obratim ako ne vama :P
Naime,imam problem sa karoserijom.
Auto sam uzeo sa dobrom karoserijom,bukvalno kao novom.
E sad sam ja imao jedan problem
Posto je moj izlaz iz garaze veoma veoma tezak i neprijatan (Kad bih znao ko je projektant toga nalupao bi mu samare :rant: ) , ja sam par puta (i sestra poslednji put mu je,kako bi rekao,bas j****a mater) izgrebao i resio sam da uzmem neku polir pastu da pokusam da popravim.Uzeo sam Sonax Nano pro black i trljao 3,4 sata.Razlika se videla,ali dzaba kad se ogrebotine idalje vide.Imam zaseceno udubljenje i mislim da je zagrebano do lima pa me strah da se ne uhvati korozija :/
Naravno vise ne grebem,nekako sam naucio da izlazim lepo.. ne pitajte kako :D
Moj problem je sad kome da se obratim,gde da odem da mi se odradi to a da ne puknem 500 evra ili jace jer toliko nemam :D
Evo slika ogrebotina:

Posted Image

Ima sa druge strane to do lima al nisam uspeo da slikam... Sve u svemu belo je i vidi se :P
Na ove dve slike kad prodjem prstom ne osecam rupe,al sa druge strane ih ima

Posted Image

Nikola011

Nikola011

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 4150 posts
  • Auto:Toledo 2.0 TDI
Poliranjem, pogledaj temu http://forum.seatklu...omoto-detailer/ ima jos tema o poliranju. Planiraj da oznojis d..e :;):
Bolje stici 10 minuta kasnije, nego otici godinama ranije!!!

darkokm

darkokm

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 245 posts
  • Auto:Seat Ibiza 2001
Ako je zagrebano da nokat kaci onda tu tesko moze klasika poliranje....samo neko profi,gde ide smirglanje itd....ili pak neki auto limar to osmirgla isgitira prefarba ispolira i nista se ne vidi vise.....

Weljani

Weljani

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 959 posts
  • Auto:seat cordoba
Imao sam prosli vikend peh u Surcinu...
Jedan magarac farbao ogradu temeljnom bojom (osnovnom) i stavio farbu pored kapije. Ja tesno ulazio unutra po prvi put i ne videh farbu. Nije hteo da otvori kapiju sirom. Zakacih je zadnjim desnim tockom i fino isprskah auto... zadnja vrata, sajtnu, gumu... :o

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users