Jump to content

Par pitanja . Verovatno se ne tice samo Alhambre vec svih Seat-a

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Zarencija

Zarencija

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
Imam par pitanja , prvo me bilo malo blam da pitam al eto pitam sve jedno.

EPS dugme pritisnem nista se ne desava ? svetli mu pozadinsko osvetlenje konstanto, lampica na dashu ne svetli . Kada ga pritisnem apsolutno se nista ne desava . Nit se pali nit se gasi... svetli za pozadinskim konstantno . Da li je to normalno ?

Zakljucavanje iznutra za sva vrata , sa vozaceve pozicije bi trebalo kada je aktivirano da se pozadi ne mogu vrata otvoriti ? Medjutim ja kada zakljucam, vrata se kao zakljucaju (uvuku se one bravice)  medjutim to nije zakljucano jer se bez problema otvaraju . Da li to tako treba ili da se obratim nekome ?

Peki1980

Peki1980

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 588 posts
  • Auto:Seat Altea xl 1.6 mpi , Fiat Ducato Maxi 2.3
Pozdrav druze, nije eps nego ESP i to je dugme koje sluzi da iskljuchish elektronsku kontrolu stabilnosti. Kada pritisnesh trebalo bi da ti se na komandnoj tabli ukljuchi lampica . Ja bih za pochetak otishao kod nekog mehanichara na dijagnostiku da se nakachi da vidish koju ce greshku da ti izbaci.
Shto se tiche problema sa zakljuchavanjem auta javi se Ljubi u inbox http://forum.seatklu.../user/70-ljuba/

Zarencija

Zarencija

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
Da Peki ESP :) imam traume sa epsom pa se izleteo . HVala na pomoci . Kontaktirao sam ljubu valjda ce da mi se javi . Otisao sam kod mehanicara prikacili ga na komp pritiskamo dugme kaze nista ne izbacuje . Ni da je aktivirano nit deaktivirano, nikakvu gresku nista, ni kad pritsnemo ni kad pritsnemo i zadrzimo . lampica se nigde ne pali ... Kaze majstor moze da bude da je prekidac izgoreo . Ovih dana idem kod elektricara da proveri . Izbacuje kaze gresku neku za izduvne gasove, ja sipao gorivo na Jugopetrolovoj pumpi kaze verovatno nizeg kvaliteta sta god ...

Hvala Peki na pomoci car si!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users