Jump to content

Delovi za Seat Arosu

1.0 MPI

• Please log in to reply
5 replies to this topic

cemanbvs

cemanbvs

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
Pozdrav svima

Nikada do sada nisam koristio neki forum pa ne znam kako ovo funkcioniše, ali bih pokušao da postavim pitanje.

Pokušao sam na internetu da pronađem prodavca delova za SEAT Arosu, ali sam pronašao samo sajt za prodaju polovnih delova-

Zapravo su mi potrebni šarka i graničnik za vrata. Neki tip mi je poslao polovne delove, ali oni ne odgovaraju.

Molio bih da mi neko odgovori. Unapred se zahvaljujem!

Nikola011

Nikola011

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 4348 posts
  • Auto:Toledo 2.0 TDI
Probaj po otpadima, imaš temu. Ja mislim da ti odgovaraju i delovi sa VW Lupo. Oni su malo zastupljeniji pa probaj i na VW otpadu.

Bolje stici 10 minuta kasnije, nego otici godinama ranije!!!

cemanbvs

cemanbvs

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
Hvala Nikola na odgovoru. Dosta delova odgovara od VW Lupo, ali ima dosta delova koji ne odgovaraju. Baš sam i postavio pitanje zato što su mi sa auto otpada poslali pogrešne delove, pa sam mislio da je bolje da potražim nove, pogotovo što je auto sa dvoje vrata pa su ona dosta teška i brinem se da bi se usput ne pokvari i brava.

Hvala i pozdrav!

cemanbvs

cemanbvs

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
Nikola, pregledao sam sve otpade i nisam pronašao ni šarko niti graničnik za vrata. Ali GOOGL-anjem sam uspeo da pronadjem firmu koja je ovlašćeni uvoznik za VW group vozila, a to je Porche Novi Sad i Beograd, koji poručuju delove iz nekog velikog SEAT-ovog skladišta u Madjarskoj i dostavljaju delove brzom poštom, pa sam kod njih naručio delove, koji nisu baš jeftini.

Nadam se da će ova informacija nekome pomoći!

http://www.porsche-n...aendler/Y11070/

Nikola011

Nikola011

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 4348 posts
  • Auto:Toledo 2.0 TDI
Pa ja mislio sve da uradiš da do toga ne dodje jer oni deru. Ali ako je to jedini način da rešiš problem onda i nije skupo...

Vazno da je problem resen  ;)
Bolje stici 10 minuta kasnije, nego otici godinama ranije!!!

cemanbvs

cemanbvs

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
Hvala Nikola, ali izgleda da je to bio jedini način da kupim deo. Nema ga ni na jednom auto otpadu!

Pozdrav!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users