Jump to content

Lancia Musa 1.9 Multijet

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

Somi87

Somi87

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 138 posts
  • Auto:Lancia Musa 1.9 Multijet
Evo, imam cast da otvorim novu temu. :) Danima vec sam gledao razne automobile razlicitih klasa i lupao glavu sta uzeti. Pogledao par komada uzivo, od koji je vecina na slikama savrsena a uzivo teski lesevi. Jedna Musa je bila na oglasima kod mene u oklini sa povoljnom cenom, kao sitna ulaganja ima. Kad sam otisao da pogledam, a ona teski trulindzer, lupana, iznjakana ma nikakava. Ali sam video kakav je auto Musa generalno, i svideo mi se oblik i pozicija sedenja. Ova sto sam uzeo je mislim najopremljenija na oglasima, coveku je treci auto u kuci i u dosta dobrom je stanju. Cena mi je odgovarala maksimalno, zamenjen je set kvacila sa plivajucim, egr ventil je nov stavljen kao i prednje plocice. Wintere na alu 15" kupljene zimus, letnje fabricke alu felne takodje ima ali 16". Dve letnje gume treba zameniti, ali to cu uskoro. Sitnih ogrebotina ima, ali je generalno lepo ocuvana. Pre nje sam pogledao jednu Merivu koja je isto bila u ok stanju ali kad sam posle seo u Musu stvar je bila kristalno jasna za Musu. :)  Godiste je 2004, motor 1.9 multijet sa 120ks. Od opreme ima sve sem tempomata. navigacija daje posebnu draz enterijeru kao i panorama krov. Ozvucenje je Bose fabricko sa wooferom u gepeku. Zadnja klupa klizna pa se gepek prilagodjava potrebama. Udobna je bas, vuce fino. Na bordu 2 pokazuje prosecnu od 6.3l a brzina prosecna je 20km/h. Ima nekih sitnih ulaganja koja nisu hitna ali ce biti sredjena. Auto je u sustini Fiata Idea samo bar 3x lepsa od nje. Na foru Seat/Vw. :dev  :dev  Evo slika pa komentarisiste.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Nikola011

Nikola011

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 4402 posts
  • Auto:Toledo 2.0 TDI
Super autic, ja sam gledao za grad Fiat Idea koji ima istu liniju kao ova. Oduševila me komocija i razne pregrade kojim ima bas puno.

Odlično izgleda, puno sigurnih km ti želim.  

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Bolje stici 10 minuta kasnije, nego otici godinama ranije!!!

Somi87

Somi87

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 138 posts
Hvala Nikola! U sustini to jeste isti auto, samo sto je Musa mnogo lepsa i opremljenija.

Nikola011

Nikola011

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 4402 posts
...I skuplja. Motor jači, oprema bolja...

Sve se vidi na slikama  ;)

Somi87

Somi87

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 138 posts
Nije bez razloga. :;):

Somi87

Somi87

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 138 posts
Nedavno uradio mali servis, ulje i svi filteri kao i filter kabine. Zamenjene su i gumice balans stangle, solje amortizera i grejaci motora. Cak 3 nisu radila! Cena za sve 17.000din. Ostaje jos jedan nosac motora da se zameni i da proverim klimu. Sve to mi se uklapa u budzet, bice i ispod toga a hocu da uradim sve sto treba.
Posle promenio paknove, 4700din par. Blokirali tockovi pre neki dan kad sam isao u rikverc. U sustini desni je pukao pa je zato i blokirao. Klima je isto napunjena nedavno, 2500din na Bezaniji. Namontiran letnji set felni i ubacena led svetla u tablicu.

Posted Image  Posted Image  Posted Image

Nikola011

Nikola011

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 4402 posts
Meni ova Lanca baš simpatično izgleda  ;-)

Somi87

Somi87

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 138 posts
Veruj, kako vreme prolazi i meni sve lepsa i lepsa. :smile:

Somi87

Somi87

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 138 posts
Dugo me nije bilo na forumu, prodat je auto tako da moze lock na ovu temu.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users