Jump to content

Leon 1.2 tsi

• Please log in to reply
1 reply to this topic

pera87

pera87

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
pozz, kupovao bi leona sa tsi 1.2 motorom 105ks, od 2011 pa na gore. po raznim recenzijama ga hvale, sa druge strane vidim da po internetu ljudi pisu da imaju problema sa njima. da li ga ima neko i kakva su iskustva, odrzavanje.. znaci zadnji model od 2011.

Zoran_k

Zoran_k

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 56 posts
  • Auto:Leon 1.2 TSI Style
Pero, tek sada sam video tvoj post i ako još uvek razmišljaš o kupovini  tog Leona evo mog iskustva jer imam  pomenutog Leona i to baš 2011-godiše. Kupio ga novog i  jedino ga ja vozio.  Pretpostavljam da si se informisao i da imaš dilemu. Nakon više od 6 god vožnje mogu ti reći da sam  veoma zadovoljan. Jedina  negativna stvar kod ovog motora je lanac  i  prećutno je SEAT priznao problem kod istezanja istog .  Meni su zamenili lanac u garantnom roku jer sam sumnjao da ima problem. Stavili su  lanac novije generacije i sada je sve OK. Drugih problema nisam imao i nemam.  I na ovom forumu imaš dosta o ovom motoru i razna mišljenja.  Ja sam ti u kratkim crtama preneo svoje mišljenje. Ako te  interesuje još nešto, slobodno se javi.  Pozdrav Zoran

Edited by Zoran_k, 21 August 2017 - 09:33.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users