Jump to content

Prodajem Leon 2.0 140KS 2007

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

Bizman

Bizman

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
  • Auto:Seat Leon FR 2.0 tdi 2007
Mislim da je adekvatno i ovde da oglasim prodaju Leona ;)

Na polovnim automobilima broj oglasa je: 11209207
https://www.polovnia...on-20-tdi-sport

Dobar i pouzdan auto, ima izuzetno precizan volan i veoma je stabilan u krivinama zbog utegnutog sportskog vešanja. Po gradu munja, na otvorenom putu lako ubrzava i max opterećen.

Auto uvezen iz Italije 2011. sa 109.000km od prvog vlasnika. Kupljen za ličnu upotrebu i ni jednom od tada nije izdao na putu. Redovno servisiran i u Italiji (kupio sam tek nakon provere u ovlašćenom servisu u Beogradu) i poslednjih 6 godina u Srbiji. Na strogo 10.000km sam vozio na proveru stanja i redovnu promenu ulja i svih filtera. Na okvirno 5.000km proveravano da li je trap centriran. Poslednji mali servis urađen u oktobru 2017. Dostupna excel tabela sa komplet spiskom šta je rađeno i koliko je koštalo.

Osiguran full kasko polisom od prvog dana koja nije nikada aktivirana tako da u slučaju preuzimanja ugovora kod Uniqa dobijate nisku cenu zbog svih popusta. Ove godine je mesečna rata bila 2700 dinara.

Na otvorenom putu u šestoj brzini troši 5,7-5,9l na tempomatu 120km/h. Na 130 km/h potrošnja skače na 6,1-6,2l.
Sportska prednja sedišta daju dobru potporu u krivinama
Dve ISOFIX pozicije pozadi
Fabrički tonirana stakla
Dupla digitalna klima
CD/ mp3/ AUX sa dobrim zvučnicima i automatskim pojačavanjem kada se pređe 60km/h i 100km/h
Grejani retrovizori sa sklapanjem iz kabine
Tempomat sa ubrzavanjem/usporavanjem na po 2km/h
Kožni multifunkcionalni volan, ručica menjača i naslon za ruku
Blokada letve volana i elektronska blokada paljenja
Kvalitetni farovi i Osram sijalice. Night breaker na dugim svetlima osvetljava 200m
Rezervni točak u gepeku
Auto nepušački - nema upaljač i pikslu!

Gume 225/45 R17 - trenutno montirane Michelin zimske gume (prešle oko 30.000km) plus uz kola dajem i skoro nove Hankook (prevezle ove sezone oko 5.000km).

Auto nije dubinski opran ili na neki drugi način unutra ili spolja šminkan za prodaju - svakodnevno se vozi.
Prodajem zbog kupovine malo većeg auta - stigla prinova pa imamo potrebu da se malo proširimo i u kolima ;)

Edited by Bizman, 06 November 2017 - 10:11.

Bizman

Bizman

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
  • Auto:Seat Leon FR 2.0 tdi 2007
Update ;)

Snižena cena značajno jer sam pronašao koje bih veće vozilo kupio pa ne želim da mi promakne...

https://www.polovnia...-tdi-ispod-cene

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users