Jump to content

Seat ibiza 1.2 12v 2005 god.

• Please log in to reply
5 replies to this topic

stefanbeli

stefanbeli

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
Pozdrav svima zeleo bih da vam predstavim svoj prvi automobil.Kupljen je sa pravih 107000km ali je bio pregrejan pa je motor ostecen.Sa opremom je malo skroman, ima servo abs esp alu felne(3 seta i jedne celicne)Meni je bilo najvaznije da ima klimu,nije neka (manuelna) ali posluzi.Na carini su mi uzeli patosnice cd player i dsnu lajsnu sa karoserije(zafalilo nekom)
Auto je trenutno kod majstora sredjuje se komplet motor veliki servis kocnice i silent blokovi(nisu osteceni al kad se radi i to usput).Planiram da mu stavim svetla za maglu h7 farove i putni racunar.Uskoro ce biti zamenjen i prednji kraj za restiling veriziju i bice ofarbane kvake i retrovizori u boju auta.Alu felne na njemu su 15 trenutno ali nemam slike sa tim felnama.Auto je odlicno ocuvan i spolja i unutra u voznji maksimalno utegnut i vise sam zadovoljan kako ide i ako je dosta slab(imam i punto 2 1.2 16v sa 80ks i seat mi je mnogo bolji auto.U medju vremenu sam mu stavio lajsnu i pikslu a patosnice su narucene.Za radio jos uvek ne znam koji cu ali bice nesto uskoro.Slike nisam uspeo da upload jer su prevelike ali resicu to uskoro.

DrEstate

DrEstate

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 59 posts
  • Auto:Seat Alhambra 1.9 TDI
Cim budes mogao postavljaj slike :)  :scooter: :scooter:

stefanbeli

stefanbeli

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
Preko tap talk izgleda hoce :DAttached File  20180512_124615.jpeg   116.96K   12 downloadsAttached File  20180512_124624.jpeg   86.34K   12 downloadsAttached File  20180512_124634.jpeg   97.81K   12 downloadsAttached File  20180512_124742.jpeg   55.51K   12 downloadsAttached File  20180512_124808.jpeg   40.55K   12 downloadsAttached File  20180512_124819.jpeg   68.96K   12 downloads

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Jos par slika dok ne dodje od majstora.😊Poslata slikaPoslata slikaPoslata slikaPoslata slika

DrEstate

DrEstate

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 59 posts
  • Auto:Seat Alhambra 1.9 TDI
Super,lep auto,jel to imas 2 pari felni? ja bi stavio ove prve,lepe su

Nikola011

Nikola011

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 4405 posts
  • Auto:Toledo 2.0 TDI
Dobro izgleda Ibiza. Dobri su i planovi, da auto bude siguran u vožnji. Svaka čast na tome ;-)

PS imaš temu o tome kako se slike postavljaju.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Bolje stici 10 minuta kasnije, nego otici godinama ranije!!!

stefanbeli

stefanbeli

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
DrEstate,uz njega sam dobio 3 para felni.Oba para su 15 ove prve sa letnjim druge sa zimskim gumama.Na njemu su montirane prve 😉 3 komplet je najlepsi ali je jedna kriva.Moj cale ima leona pa moze i on da iskoristi neke.
Nikola,da auto je jako ocuvan zelim da ga sredim jer nece biti na prodaju planiram za neko vreme da ga poklonim bratu.Sto se slika tice na sajtu direktno nece da upload jer su velike slike ali preko taptalk aplikacije sve radi izvanredno.
Jedina stvar koju sam zaboravio da napomenem da sam drugi vlasnik auta. 😊😊

Eto majstor skinuo glavu i imali sml sta da vidimo,Jedan klip nije radio.Auto je tako savresno radio izuzev potrosnje ulja 1l na 550km i 10 l benzina na 100. 😂😂Poslata slikaPoslata slika

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users