Jump to content

Kada stisnem kvacilo cujem neko kvrckanje (ugasen i upaljen)

• Please log in to reply
11 replies to this topic

pekalhs

pekalhs

Member

• Members
  • PipPip
  • 23 posts
Sta li to moze biti, skoro sam menjao ceo set sve full ali kad stisnem kvacilo i kad je upaljen i ugasen cujem neko zatezanje kvrcanje ...jel ima moj auto sajlu od kvacila ili tako nesto ili kaci negde? 1.2 b 2003 seat ibiza...NAJLEPSE HVALA

Peki1980

Peki1980

SEAT Klub član

• Members
  • PipPipPip
  • 588 posts
  • Auto:Seat Altea xl 1.6 mpi , Fiat Ducato Maxi 2.3
Vrati se kod majstora koji ti je radio kvacilo nek ti pogleda to moj najiskreniji savet

Weljani

Weljani

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1134 posts
  • Auto:seat cordoba
Na kojoj visini vata kvacilo?

pekalhs, on 26 July 2018 - 18:52, said:

Sta li to moze biti, skoro sam menjao ceo set sve full ali kad stisnem kvacilo i kad je upaljen i ugasen cujem neko zatezanje kvrcanje ...jel ima moj auto sajlu od kvacila ili tako nesto ili kaci negde? 1.2 b 2003 seat ibiza...NAJLEPSE HVALA

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

pekalhs

pekalhs

Member

• Members
  • PipPip
  • 23 posts
Pa sta znam na polovini sa prekidima ne znam ...to radi kad je ugasen i kad je upaljen nije druk lezaj da ono vrti kad stisnem nego kao da nesto kvrca kao da nesto zatezem.... da ne kaci nesto?...jel ima moj auto sajlu za kvacilo i da li to postoji?

sasa019

sasa019

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 744 posts
  • Auto:Seat Cordoba Vario 2002 1.4; 60 ks
Otvori haubu i pogledaj u motor,(prostor ispred vozaca)da li postoji sajla za kvacilo!Mora da se vidi ako je ima!Kako to ne znas da li ima sajlu ili ne?Kvacilo moze da bude hidraulicno ili na sajlu.Kod tebe bi trebalo da je na sajlu!
Najgore je svadjati se sa budalom!Prvo te spusti na svoj nivo,a onda te dotuce iskustvom...!

pekalhs

pekalhs

Member

• Members
  • PipPip
  • 23 posts
Evo jutros udjem u auta nista se ne cuje kad stiskam ceo dan...Uvece odem nesto odem do grada i vracam se a bila je i kisa....i parkiram se sad i opet se cuje malo...ne znam sta je u pitanju stvarno...al nemam nekih problema sem zvuka

sasa019

sasa019

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 744 posts
Papuca kvacila je plasticna cela.Osovinica za koju je zakacena(da tako kazem)prolazi kroz plasticnu cauru.Moguce je da to skriputanje ili kakav je to zvuk vec ,dolazi odatle.Cuje se to povremeno i kod mene.Ako papuca kvacila ide lako i ne koci se,sve je u redu.
Najgore je svadjati se sa budalom!Prvo te spusti na svoj nivo,a onda te dotuce iskustvom...!

pekalhs

pekalhs

Member

• Members
  • PipPip
  • 23 posts
E bravo prava rec skripi ! Bas tako...pa sta da radim da ne skripi? Ne sme ni da skripi.....sto Ckalja kaze u vrucem vetru "Ne sme ni da kapa"

sasa019

sasa019

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 744 posts
Pokusaj da nekako podmazes to mesto,pa ces videti.A da nervira to skripanje,nervira.Najvise pomaze slusanje muzike u kolima!

Weljani

Weljani

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1134 posts
  • Auto:seat cordoba

sasa019, on 27 July 2018 - 21:29, said:

Pokusaj da nekako podmazes to mesto,pa ces videti.A da nervira to skripanje,nervira.Najvise pomaze slusanje muzike u kolima!
Naročito kad se muzika pojača na volume up up up 😂😂

sasa019

sasa019

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 744 posts

Weljani, on 27 July 2018 - 23:31, said:

Naročito kad se muzika pojača na volume up up up

Bas tako! :rofl:

Stolekv

Stolekv

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 110 posts
  • Auto:Seat Ibiza 1.6sr
Muzika resava mnogo problema u kolima 😂😂😂😂

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users